Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 43789
Kontakt

POS-BET

Leszek Sitkowski

05-300 Huta Mińska

ul. Mińska 51/53
 

tel. 602 847 097
e-mail: leszeksitkowski@o2.pl

O firmie

POS-BET to firma działająca w branży posadzek od 2005 r., jednak korzenie naszej działalności sięgają 2003r. Posiadamy dwie brygady pracowników z wieloletnim doświadczeniem, pracujących od początku naszej działalności. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami kruszywa, co pozwala na szybki i bezproblemowy transport materiału na plac budowy.

 

Firma dysponuje specjalistycznymi i nowoczesnymi urządzeniami (agregaty spalinowe posadzkarskie, zacieraczki elektryczne talerzowe, niwelatory laserowe samopoziomujące zapewniające wytyczenie bardzo dokładnych poziomów).

 

Mieszanki betonowe podajemy przy pomocy nowoczesnego urządzenia Mixokret Putzmeister M740D które pozwala na transport mieszanki w okolice 10 piętra. Urządzenia tego typu są niezawodne i wszechstronne w zakresie transportowania materiału. Urządzenie które posiadamy ma wystarczającą moc, aby można je było stosować nawet na dużych placach budowy bez zmiany miejsca ustawienia.

Posadzki betonowe można stosować na małych jak i dużych powierzchniach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz doradzamy w wyborze technologii i rodzaju zalewanej posadzki.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com